Вівторок, 22.07.2025, 01:01
Сайт Косівсько-Полянського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода в селі
Наші матеріали
Файли: 22
Новини: 37
Статті: 18
Статистика
Наша адреса
90621
Закарпатська обл.
Рахівський район
c. Косівська Поляна
№ 401, телефон:
(03132) 3-72-34
Електронна пошта:
kospolsh1@ukr.net
Головна » Статті » Методична робота » Національно-патріотичне виховання

У категорії матеріалів: 16
Показано матеріалів: 6-10
Сторінки: « 1 2 3 4 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

З метою вшанування бойового подвигу, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу, посилення уваги та турботи про захисників рідної землі, збереження та розвитку національних військових традицій та належного відзначення Дня захисника України в освітньому закладі проведено ряд заходів. Відбувся конкурс строю і пісні роїв школи дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура».

Літературно-музичну композицію «Дню захисника України присвячується» провела класний керівник 6-А класу Митрюк В.В.

Догляд за обеліском Слави та пам’ятником Небесній Сотні постійно здійснюють учні-волонтери 7-А класу під керівництвом педагога-організатора Басараби Л. В.

Національно-патріотичне виховання | Переглядів: 203 | Додав: admin2 | Дата: 20.10.2019 | Коментарі (0)

Напередодні великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Захисника Вітчизни  в школі пройшов конкурс строю і пісні роїв школи. У школі створено 10 роїв. Курінний школи Ковбаснюк В.В. провів шикування роїв та кожний рій чітко сказав свою назву, гасло і клич. Урочисто прийняли до куреня козачат 5 класу. Вони дали урочисту обіцянку. Рої 6-10 класів пройшли маршем з піснею.

Директор школи Ігнатюк П.В. привітав учасників свята, розповів про роль козаків в історії України, про їхню могутність та патріотизм, намагання збудувати першу демократичну Українську державу, роль у світовій історії. Традиції козаків продовжили воїни УПА, Карпатські січові стрільці.

Національно-патріотичне виховання | Переглядів: 178 | Додав: admin1 | Дата: 14.10.2019 | Коментарі (0)

Напередодні Дня миру в освітньому закладі педагог-організатор Л.І.Басараба провела флешмоб та виставку малюнків.

Національно-патріотичне виховання | Переглядів: 181 | Додав: admin1 | Дата: 20.09.2019 | Коментарі (0)

22 червня 1941р. о 4 годині ранку, коли вся наша країна спокійно відпочивала від денних турбот, фашистська Німеччина, без оголошення війни, вчинила варварський напад на нашу Батьківщину. Саме в цю чарівну ніч ворожі бомби і снаряди впали на мирну землю. Україна стала ареною жорстоких смертельних боїв: 57 дивізій, 1500 літаків, 1200 танків, було направлено на неї. Багато втрат було на нашій землі: 27 мільйонів людей загинули в ті роки; 1710 міст і 70 тисяч сіл було спалено; 6 мільйонів будинків знищено; 25 мільйонів людей втратили свої домівки. Унаслідок бойових дій 1943-1944рр. усю нашу землю було звільнено від ворога й армія приступила до своєї великої місії – визволення народів Європи від фашизму.                                                  Битва за визволення України тривала з грудня 1942р. по жовтень 1944р. 28 жовтня 1944р. завершилося визволення України від німецько-фашистських загарбників. Сталося це у Закарпатті, де під натиском Червоної Армії залишив нашу землю останній підрозділ гітлерівського вермахту. Цю славну сторінку в історію нашу вписала війна 4-ого Українського  фронту під командуванням генерала армії Петрова. У боях за Закарпаття загинуло понад 10 тисяч солдат. Пам’ять про них бережуть пам’ятники, зокрема Пагорб Слави на українсько-словацькому кордоні. Люди різних національностей визволяли село Косівська Поляна: українці, грузини, росіяни. Запам’ятайте їх імена…

Євдокименко Іван Юхимович

Ярема Андрій Дмитрович

Мазан Микола Михайлович

Скурідін Павло Йосипович

Хлопков Андрій Трохимович

Серботаєв Камбар Мустафайович

Гвінджілія Акакій Семенович

Після звільнення Косівської Поляни  від фашистських окупантів (16 жовтня 1944р.)  78 жителів добровільно вступили до лав Червоної Армії.  7 з них удостоєні урядових нагород, 25 віддали життя за свободу і незалежність Батьківщини. У селі встановлено пам’ятник-обеліск односельцям, загиблим у боротьбі з фашистами. 74 роки минуло з тих страшних днів. Та сьогодні це страшне слово «війна» знову у нашій оселі. Знову свою незалежність ми повинні захищати від російського агресора, втрачаючи найкращих синів України.

Відірвімось у ці дні від своїх буденних клопотів  і  суєти, згадаймо тих, кого немає з нами, кого звемо «Небесною сотнею», та тих, хто вічно залишився молодим, визволяючи наше рідне село, наш край і нашу Україну від фашизму та російського агресора. Нехай сьогодні і завжди в нашому домі, в кожній сім’ї панує мир, благополуччя і злагода.

Дню пам’яті і примирення та 74 річниці Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками були присвячені заходи, проведені в школі. Під час загальношкільної лінійки вчитель історії Л.В.Попович розповіла  про значення цього свята та події, які відбувалися на території України та в світі.

Літературно-музична композиція «Тих днів не померкне слава…», підготована та проведена учнями 8-Б класу під керівництвом класного керівника Т.В.Куриляк.

Події, що відбувалися 74 роки тому, тісно перепліталися з тими, що мають місце в нашій країні сьогодні. Учні читали вірші про Україну, виконували пісні, танці та висловили сподівання на мирне життя, без крові, страху і страждань.

Національно-патріотичне виховання | Переглядів: 209 | Додав: admin1 | Дата: 13.05.2019 | Коментарі (0)

Copyright MyCorp © 2025
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz